O nas

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj Mark Twain

,,Podróżować to żyć.” Hans Christian AndersenCzasami bywa tak, że praca zawodowa szczęśliwie staje się realizacją własnych pasji.

Nasze biuro podróży powstało z pomysłu osób, dla których pasją jest podróżowanie.

Stare tybetańskie powiedzenie głosi: gdziekolwiek czujesz się jak w domu, jesteś w domu. Jeśli otoczenie sprawia, że czujesz się dobrze jesteś w domu. Naszym pragnieniem jest, by nasi Klienci czuli się dobrze w miejscu swego wypoczynku.

Mamy jednak pełną świadomość, że nasze zaangażowanie musi być poparte doświadczeniem i rzetelną wiedzą.

Dlatego też uczestniczymy w szkoleniach odbywających się w kraju i zagranicą oraz bierzemy udział w Targach Turystycznych.

By nie zawieść zaufania naszych Klientów na bieżąco sprawdzamy bazę hotelową Organizatorów na różnych destynacjach.

Bardzo dobra znajomość produktów i usług turystycznych, doświadczenie zebrane podczas wielu podróży sprawia, że nasze biuro jest gwarancją zadowolenia i satysfakcji Klientów.

Należymy do grona prestiżowych agentów wiodących Touroperatorów.Cieszymy się, że grono naszych Klientów stale się powiększa. Staramy się sprostać stawianym nam oczekiwaniom i wierzymy, że już wkrótce zajrzą Państwo do naszego biura, by z miłości do podróży wspólnie z nami podjąć decyzję o kolejnej wspaniałej wyprawie.

Zapraszamy

Amalfi Travel

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500